CV, bank employee in Breda
Dit CV wordt u aangeboden door CVenVacaturebank.nl
CV gedetailleerd Vakgebiedadministratie / secretarieel (meer dan 5 jaar ervaring), financiele diensten (meer dan 5 jaar ervaring), callcenter / klantenservice (meer dan 5 jaar ervaring), management (5 jaar ervaring) Bereid om te verhuizenNee Werkervaring en stages2008 – heden
The Bank of New York Mellon Asset Servicing
Teamleader Cash Processing team & Authentication team
Coachen en begeleiden van 6 Instruction Processing Specialists: doelstellingen zetten voor komend functiejaar, voeren van functionering- en beoordelingsgesprekken.
Zorgen dat dagelijkse team werkzaamheden correct en tijdig worden uitgevoerd (het maken van een werkverdeling), indien problemen dit tijdig melden aan hoger management.
Beheren en uitvoeren van cash interface tussen ABN AMRO en BNY Mellon Bank op basis van zero balancing => cliënten houden aandelendepot aan op Mellon Bank Platform en hun geldrekening op ABN Amro Platform, vervolgens ervoor zorgen dat op dagbasis alle aankopen en/of verkopen op Mellon Platform worden aangevuld vanuit ABN Amro rekening zodat Mellon accounts einde dag op nul staan.
Invoeren en autoriseren van interne betalingsinstructies => op dagbasis uitvoeren van interne betalingsopdrachten.
Beheren/ uitvoeren authenticatie proces => op dagbasis controleren van inkomende cliënt faxinstructies (voor cliënten London/ Brussel/ Frankfurt en Breda). Faxinstructie worden gecontroleerd op compleetheid van gegevens en op handtekening(en). Afhankelijk van soort transactie moet er een terugbel verificatie met gerelateerde Cliënt/ Investment manager worden gedaan. Na goedkeuring van instructie deze doorsturen naar processing team. Indien instructie onvolledig deze doorsturen naar cliëntenteam met verzoek om contact op te nemen met cliënt en vragen om nieuwe instructie. Gedurende dit proces moet er rekening worden gehouden met soort transactie en gerelateerde markt deadlines.
Beheren/ uitvoeren Hedge Fund proces voor 1 specifieke cliënt => op dagbasis controleren voortgang van lopende koop/ verkoop verzoeken in bepaald Hedge Fund en controleren of er nieuwe instructies zijn ontvangen.
Indien nieuwe instructie, het volgende voor de cliënt verzorgen: aan de hand van fonds prospectus contact opnemen met Transferring Agent (TA) en afstemmen van de dealine date. Tevens afstemmen wanneer alle gerelateerde documentatie compleet moet zijn om dealine date te halen (documentatie is subscription-redemtion formulier/ AML letter/ PoA/ signature card en betaling details).
Na afstemmen van alle details het verzorgen van de betaling/ investering in het Fund, zorgen dat de juiste documentatie/ confirmatie ontvangen wordt van Hedge Fund en dat alles goed gedocumenteerd wordt in het systeem.
Beheren/ uitvoeren van het Money Markets Fund proces (investment vehicles) => het openen van rekeningen bij Money Markets Funds (bijvoorbeeld RBS Global Liquidity Fund) in de naam van BNY Mellon. In samenspraak met relatiemanager prijsafspraken maken (korting opbrengst/ rebate earnings). Cliënt rekeningen koppelen aan betreffend Money Markets Fund, zorg dragen voor dagelijkse investering in het Fund (subscriptions/ redemptions) en updaten van rente opbrengst i.v.m. einde maand rente uitkering.
Einde maand reconciliatie doen van rente opbrengst, uitkeren van rente opbrengst aan cliënten, korting opbrengst controleren en naar winst en verlies rekening boeken.
Beheren/ uitvoeren krediet faciliteit proces => op dagbasis controleren van debetstanden op gerelateerde cliëntrekeningen in 17 verschillende muntsoorten, zorg dragen dat debetstanden op dagbasis gedekt worden in samenwerking met Treasury afdeling. Einde maand kosten gebruik krediet faciliteit doorberekenen naar cliënt en dit reconciliëren met kosten die in rekening zijn gebracht door Treasury afdeling.
Participeren interne Audit en SAS70 controles => het begeleiden van interne en externe Audit medewerkers. Zorgen voor kantoorruimte en er voor zorgen dat de juiste mensen beschikbaar zijn voor interviews. Tevens het tijdig aanleveren van de gewenste documentatie/ procedures.
2006 – 2008
ABN AMRO Mellon Global Securities Services
Supervisor Risk & Control team – Operational Support Unit
Coachen en begeleiden van 11 Client Service Officers => doelstellingen zetten voor komend functiejaar, het voeren van functionering- en beoordelingsgesprekken.
Zorgen dat dagelijkse team werkzaamheden correct en tijdig worden uitgevoerd (het maken van een werkverdeling), indien problemen dit tijdig melden aan hoger management.
Beheren en uitvoeren van cash interface tussen ABN AMRO en ABN Amro Mellon Bank op basis van zero balancing
Invoeren en autoriseren van interne betalingsinstructies => op dagbasis uitvoeren van interne betalingsopdrachten.
Monitoren debetstanden cliëntrekeningen => aan de hand van balans rapportages (d.m.v. Business Objects) controleren of cliëntenteams juiste verklaring toevoegen aan herkomst debetstand en eventuele juiste vervolg acties ondernemen. Deze verklaringen en acties tijdig rapporteren aan hoger management. Indien onjuiste verklaring en acties dit terug koppelen naar cliëntenteam en betreffende supervisor.
Monitoren failed settlement transacties (aandelen/ betalingen/ valutawisselingen) => aan de hand van settlement rapporten kijken of cliëntenteams juiste verklaring en acties toevoegen aan gerelateerde transacties. Deze verklaringen en acties tijdig rapporteren aan hoger management. Indien onjuiste verklaring en acties dit terug koppelen naar cliëntenteam en betreffende supervisor.
Creëren van dag/ week/ maand/ ad-hoc rapportages voor Client Service teams en CSG management team => rapportages zijn gerelateerd aan debet standen/ failed settlement transacties en gerelateerde tijdslijnen.
Wekelijkse controlevergadering houden met de supervisors van de diverse cliëntenteams en managers => bespreken van langdurig uitstaande debet standen en failed settlement transacties. Ook trends onderzoeken/ stellen van KPI’s en bekijken van STP cijfers.
Beheren/ uitvoeren claim proces => op dagbasis behandelen van cliënten claims (payable claims), broker claims, debet stand claims en claims betreft late settlement van transacties. Beoordelen of claim terecht is en welke partij verantwoordelijk is. Aan de hand van onderzoek zorgen dat claims tijdig en correct worden afgewikkeld. Indien problemen deze melden aan management.
Beheren/ uitvoeren van Money Markets Fund proces (investment vehicles)
Einde maand reconciliatie doen van rente opbrengst/ uitkeren van rente opbrengst aan cliënten en korting opbrengst controleren en naar winst en verlies rekening boeken.
Beheren/ uitvoeren krediet faciliteit proces
Participeren interne Audit en SAS70 controles
2001 – 2006
ABN AMRO Mellon Global Securities Services
Supervisor Cash & Control team – Client Service Group
Coachen en begeleiden van 5 Client Service Officers => doelstellingen zetten voor komend functie jaar, het voeren van functionering- en beoordelingsgesprekken.
Zorgen dat dagelijkse team werkzaamheden correct en tijdig worden uitgevoerd (het maken van een werkverdeling), en indien problemen dit tijdig melden aan hoger management.
Beheren en uitvoeren van cash interface tussen ABN AMRO en BNY Mellon Bank op basis van zero
Invoeren en autoriseren van interne betalingsinstructies
Monitoren debetstanden cliëntrekeningen
Monitoren failed settlement transacties (aandelen/ betalingen/ valuta wisselingen)
Creëren van dag/ week/ maand/ ad-hoc rapportages voor Client Service teams en CSG managementteam
Wekelijkse controlevergadering houden met de supervisors van de diverse cliëntenteams en
Participeren interne Audit en SAS70 controles
1998 – 2001
ABN AMRO Mellon Global Securities Services
Client Officer – Client Service Group
zie ABN AMRO Bank Breda.
1997 – 1998
ABN AMRO Bank Global Custody
Client Officer – Client Service Group
Transactie processing => het tijdig uitvoeren van instructies van klanten m.b.t. aandelen transacties/ betalingen (clean payments) en valuta wisselingen (FX).
Monitoren settlement proces => indien transacties niet matchen in de markt dit rapporteren aan management en de klant, indien nodig oplossen van settlement problemen.
Monitoren en oplossen vraagstukken van cliënten => contact met interne en externe partijen om vraagstuk op te lossen.
Participeren interne projecten => testen systemen m.b.t. settlement proces.
1997
Rabobank afdeling Hypotheek- en Financieel adviseurs
Medewerker Bank (stage, 6 maanden)
Ondersteunen van de hypotheek- en financieel adviseurs.
BKR toetsingen, monitoren afgekeurde acceptgiro betalingen, hypotheek offertes maken en monitoren of alle nodige documenten zijn aangeleverd door cliënt voordat hypotheek bij notaris gaat passeren. Kennis, hobby en interesses• HBO werk- en denkniveau
• Analytisch en cijfermatig zeer sterk
• Zeer veel kennis van Financial Processing
• Zelfstandig en een teamplayer met leidinggevende capaciteiten
• Fulltime beschikbaar
• Hobby´s: voetbal, golf, skiën, motor rijden en reizen
PC-VAARDIGHEDEN
•MS Office Word -goed
•MS Office Excel -zeer goed / gevorderde kennis
•MS Office Power Point -goed
•Business Objects -goed
•Typevaardigheid -zeer goed
TALEN
•Nederlands - vloeiend in woord en geschrift (moedertaal)
•Engels - vloeiend in woord en geschrift Opleiding2009
Management Skills For Team Leaders
Hermann International Europe (Hermann Brain Dominance Instrument)
ertificaat behaald 2009
2008
ENGELS
International Language Centre – Waalwijk
Certificaat behaald 2008
2008
Recruitment Skills
GBS Corporate Training – BNY Mellon Asset Servicing BV
Certificaat behaald 2008
2007
NIBE Financial Markets Level II
Nederlands Instituut voor het Bank-, Verzekerings- en Effectenbedrijf
Certificaat behaald 2007
2006
Situational Leadership II
The Ken Blanchard Companie - ABN AMRO Mellon Global Securities Services
Certificaat behaald 2006
1993 – 1997
MEAO Commerciële Dienstverlening/ Bank en Verzekeringen
Florijn College – Breda
Diploma behaald 1997
1995
NIBE Oriëntatie Bankbedrijf
Nederlands Instituut voor het Bank-, Verzekerings- en Effectenbedrijf
Diploma behaald 1995
1988 – 1993
MAVO
Mavo Ginneken – Breda
Nederlands, Engels, Duits, Wiskunde, Economie, Biologie
Diploma behaald 1993 Persoonlijk• HBO werk- en denkniveau
• Analytisch en cijfermatig zeer sterk
• Zeer veel kennis van Financial Processing
• Zelfstandig en een teamplayer met leidinggevende capaciteiten
• Fulltime beschikbaar
• Hobby´s: voetbal, golf, skiën, motor rijden en reizen Neem contact op Alle CV's
|
Zoek CV's
|